Warsztaty

Warsztaty

 • zdobywasz wiedzę, praktyczne umiejętności i doświadczenie
 • pobudzasz swoją kreatywność i motywację do dalszych działań
 • odkrywasz i wzmacniasz drzemiący w Tobie potencjał, co sprzyja trafniejszemu wyznaczaniu swoich celów

Warsztaty to spotkania tematyczne. To świetna okazja do efektywnego rozwijania się. Dla jednych warsztaty będą impulsem, który skłoni ich do myślenia. Dla innych kamieniem milowym w kierunku celów i marzeń. Dla jeszcze innych  mogą okazać się punktem zwrotnym w ich życiu osobistym bądź zawodowym.

 

 

Najbardziej popularne warsztaty:

MISJA WARTOŚCI WIZJA - buduj sukces na fundamencie zgodnym z samym sobą.

 • MISJA - określisz swoją misję życia i sprawdzisz na ile jest ona spójna z misją zawodową, to pokaże Ci co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu.
 • WARTOŚCI - zweryfikujesz wartości, którymi kierujesz się przy podejmowaniu decyzji w życiu prywatnym i zawodowym, to pomoże ci podejmować twoje decyzje jeszcze pewniej. 
 • WIZJA - nakreślisz swoją wizję, czyli sprecyzujesz jak ma wyglądać twoje życie za kilkadziesiąt lat, kilka lat, za rok, to pozwoli Ci trafniej wyznaczać cele w życiu prywatnym i zawodowym.

MISJA - WARTOŚCI - WIZJA to cykl warsztatów składający się z czterech, jednogodzinnych spotkań online lub jednospotkaniowego  warsztatu stacjonarnego. 

Misja życia to fundament wszystkiego co robimy w życiu. Nieznajomość jej powoduje, że często krążymy nie wiedząc do końca czego tak naprawdę chcemy od życia, na czym nam zależy i co jest dla nas najważniejsze. Niejednokrotnie borykamy się z motywacją do działania – ale jak mamy działać, skoro nie do końca wiemy czego chcemy? Czym więcej wiesz o swojej misji, wartościach i wizji, tym pewniej i odważniej idziesz przez życie w zgodzie z samym sobą i światem, a sukcesy, to efekty świadomości i twojej pracy.​

Cena całego cyklu: 875 PLN / £175

Dla kogo? online stacjonarne
Dzieci    
Młodzież    
Dorośli    

ORGANIZACJA CZASU i KOMUNIKACJA - oszczędzaj swój czas oraz rozmawiaj, budując relacji z drugim człowiek.

Dowiesz się jak:

 • przyspieszyć dojrzewanie pomysłów
 • odkryć przyczyny niepowodzeń i narzekań bez wywoływania reakcji obronnej
 • ocenić trafność decyzji i pogłębić punkt widzenia
 • oszczędzać swój czas
 • motywować do działania

ORGANIZACJA CZASU i KOMUNIKACJA  to cykl warsztatów składający się z czterech, jednogodzinnych spotkań online lub jednospotkaniowego  warsztatu stacjonarnego. To warsztat przedstawiający nawyki SPOCO lidera, sprawdzające się zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Poznasz konkretne narzędzia oraz zdobędziesz doświadczenia z ich użytkowania, by przekonać się o ich efektach. 

Cena całego cyklu: 600 PLN / 120 funtów​

Dla kogo? online stacjonarne
Dzieci    
Młodzież    
Dorośli    

CO DRZEMIE WE MNIE - poznaj siebie jeszcze bardziej

opis już wkrótce

Dla kogo? online stacjonarne
Dzieci    
Młodzież    
Dorośli    

Inwestuj w siebie i swoją przyszłość.

Tworzę warsztaty wedle potrzeb moich indywidulanych klientów jak i na zamówienie.

Szeroki wachlarz zadań i ćwiczeń podczas warsztatów sprawia, że każdy znajduje coś dla siebie. Dbam o otwartą i przyjazną atmosferę, co sprzyja poczuciu komfortu i swobody podczas spotkania. 

Prowadzę WARSZTATY GRUPOWE oraz INDYWIDULANE, STACJONARNIE oraz ONLINE za pośrednictwem Skype bądź Messengera. Moja oferta jest dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Tworzę warsztaty wedle potrzeb moich indywidulanych klientów jak i na zamówienie, współpracując z różnymi organizacjami / firmami / placówkami. By być na bieżąco zapraszam do zapisania się na newsletter.  
 

Referencje