SPOCO biznes

SPOCO biznes

Licencja SPOCO Trener Zmiany

  • kończy się gadanie, a zaczyna się działanie 
  • wspieram Cię w odnalezieniu potrzeb dla rozwoju Twojego biznesu
  • troszczę się o to, byś zadbał/ła o wszystkie fundamenty sukcesu

Jestem licencjonowanym Trenerem Zmiany SPOCO® upoważnionym do prowadzenia SPOCO® Pulsu i programu 100 dni SPOCO®. W 2017 roku podjęłam się certyfikacji, którą z powodzeniem sfinalizowałam w styczniu 2018. Więcej o SPOCO® przeczytasz tutaj: ei-spoco.pl. 

SPOCO® biznes to program dla biznesu/projektu na każdym etapie jego rozwoju. Nie ma znaczenia czy to dopiero idea/pomysł, czy już skalowanie. 

SPOCO pulsPodczas SPOCO® Puls spojrzysz szeroko i strategicznie na swoją działalność przez pryzmat pięciu soczewek: sukces, ludzie, organizacja, społeczność i produkt. Obszary te są fundamentami sukcesu według metodyki SPOCO®. Określisz to co już masz, to czego brakuje i zobaczysz obraz, który pokaże ci jakie są  istniejące potrzeby do dalszego rozwoju twojego biznesu. To z kolei pomoże Ci podejmować dalsze decyzje o tym, czy i jakie istotne zmiany wprowadzać w twojej działalności.

  • ocenisz poziom zrównoważenia twojego projektu/biznesu 
  • poszerzysz perspektywę i obraz na twój projekt/biznes
  • wychwycisz obszary do zmiany

W ciągu 24h po sesji otrzymasz raport podsumowujący kluczowe obszary odpowiedzialne za sukces twojego przedsięwzięcia/projektu. Da ci to intuicyjny ogląd sytuacji i wesprze cię w decyzjach o następnych krokach. 

Na podstawie SPOCO® Puls świadomiej określisz swoje dalsze plany i działania. Jeśli chcesz skorzystać z mojego wsparcia podczas wprowadzania zmian, planowania… zapraszam do współpracy podczas indywidualnego programu SPOCO® 100 dni.

100 dni SPOCOSPOCO® 100 dni, to cotygodniowe spotkania, na których to Ty decydujesz o tym, jakie zadania są do zrobienia na najbliższy czas, a ja przeprowadzam cię przez proces planowania/działań/zmian, troszcząc się o to, by każdy z podstawowych fundamentów sukcesu metody SPOCO® był zadbany. Wszystko po to, by twój biznes rozwijał się w sposób zrównoważony, by np. uniknąć sytuacji, kiedy masz bardzo dobry produkt/usługę, ale nie masz społeczności, która by ten produkt/usługę od ciebie kupiła. Albo twoja firma dobrze się rozwija, a ty już nie masz sił by ciągnąć ją dalej, bo zaniedbałeś swoje potrzeby… 

  • świadomiej planujesz, kontrolujesz  i rozwijasz swój biznes 
  • wprowadzasz systematykę i regularność działań, przez co robisz więcej 
  • masz poczucie poukładania, spokoju i motywacji 

Na pierwszym spotkaniu na podstawie SPOCO® Pulsu ustalasz cele na najbliższe 100 dni, które nadają ci kierunek twoich działań podczas naszej współpracy. Po każdym spotkaniu otrzymujesz listę zadań jakie zaplanowałeś do zrealizowania na najbliższy tydzień. Czyli kończysz każdą z sesji z konkretnym planem działań na następne siedem dni.

Program obejmuje w sumie 14 sesji. Ostania jest sesją podsumowującą.

 

 

Inwestuj w siebie i swoją przyszłość.

Masz jakieś pytania? Chcesz się umówić? Napisz do mnie.

GDZIE i KIEDY
Zarówno spotykam się z moimi klientami bezpośrednio, jak i online za pośrednictwem Skype, Messengera bądź telefonu. Standardowo SPOCO Puls trwa do 1,5h, a spotkania SPOCO 100 dni do 1h.

CENA
SPOCO Puls: 500 PLN
SPOCO 100 dni, w sumie 15 spotkań: 3750 PLN (250 PLN za sesję)


WIĘCEJ INFO - ZAPISY
Masz jakieś pytania? Chcesz się umówić? Napisz do mnie korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

Pozdrawiam,
Ewa Potopianek

Referencje