Dzieje się!

Od 2010 roku DZIEJE SIĘ!

2018
12/05/2018
Coaching Masterclass – Londyn.

Coaching Masterclass – Londyn.

Jeden z moich zawodowych celów na 2018 rok właśnie został zrealizowany. Biorę udział w Coaching Masterclass, organizowanym przez Noble Manhattan, w Londynie. Celem spotkania są przede wszystkim praktyka i informacje zwrotne. Wychodzę z całodziennego spotkania z kolejnymi pomysłami, nowy znajomościami i konkretnymi celami. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak te cele zrealizować!

10/05/2018
Pora oddać coś społeczeństwu.

Pora oddać coś społeczeństwu.

Nadszedł w końcu moment, kiedy to i ja mogę coś zrobić dla lokalnej społeczności. Jedna ze szkół podstawowych otrzymuje bon na ofertę Life Boost. Zostało kilka dni do szkolnej aukcji, na którą powędrował bon. W tym roku szkoła zbiera pieniądze na odnowienie i modernizację szkolnych książek bibliotecznych.

03/04/2018
Pierwszy SPOCO® Puls z młodzieżą.

Pierwszy SPOCO® Puls z młodzieżą.

SPOCO® Pulsy prowadzę już od 2016 roku. Mam też ukończoną certyfikację na Trenera Zmiany, a mimo to, dziś coś nowego dla mnie – prowadzę SPOCO Puls dla nastolatki. Ona kończy Puls z konkretnym planem, a ja poszerzam swoje horyzonty o kolejne doświadczanie.

16/03/2018

Kolejny projekt dla EI SPOCO® – narzędziownik moduł B.

Ruszam z kolejnym zadaniem dla EI SPOCO® – narzędziownik moduł B. Zostaję opiekunem projektu. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy kolejne karty narzędziownika ujrzą światło dzienne!

15/03/2018
Pierwszy indywidualny warsztat online w ofercie Life Boost.

Pierwszy indywidualny warsztat online w ofercie Life Boost.

Od dziś w ofercie Life Boost do grupowych warsztatów dołączają warsztaty indywidualne. Rozpoczynam cykl czterech warsztatowych spotkań online, podczas których wprowadzam przedsiębiorcę w karty SPOCO® lidera, narzędziownik moduł A.

11/02/2018
Z powodzeniem finalizuję certyfikację SPOCO® Trenera Zmiany.

Z powodzeniem finalizuję certyfikację SPOCO® Trenera Zmiany.

Szkolenia, praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, uwieńczona „super wizją” z pozytywnym wynikiem powodują, że zdobywam certyfikację SPOCO® Trenera Zmiany.  

2017
18/11/2017
Warsztaty dla Polonii w Cambridge.

Warsztaty dla Polonii w Cambridge.

Tym razem prowadzę warsztaty stacjonarne dla Polonii w Cambridge. Poruszamy takie tematy jak: organizacja czasu, budowanie relacji, komunikacja – przyglądając się temu wszystkiemu zarówno z perspektywy biznesu, jak i życia osobistego. Każdy z uczestników wychodzi ze spotkania, z zestawem kart SPOCO® Lider moduł A i przede wszystkim z doświadczeniem ich używania.

13/11/2017
Znów jestem opiekunem projektu.

Znów jestem opiekunem projektu.

Kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości i ja kolejny raz w roli opiekuna projektu, w ramach współpracy z EI SPOCO®. Miło widzieć jak z roku na rok nas przybywa, w tym corocznym już projekcie. Tym razem organizujemy wydarzenia na większą skalę. Mamy przygotowane coś dla każdego przedziału wiekowego, zaczynając od dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a kończąc na seniorach.

06/11/2017

To już moje drugie spotkanie z CAP społecznością.

Tym razem prowadzę warsztaty stacjonarne z komunikacji i szacunku, dla lokalnej organizacji CAP. To już moje drugie spotkanie z tą społecznością i wygląda na to, że nie ostatnie. Informacje zwrotne utwierdzają mnie w przekonaniu, że te wspólnie spędzone godziny były dla uczestników bardzo  owocne.

18/07/2017
Zaczynam moją certyfikację.

Zaczynam moją certyfikację.

Znam EI SPOCO® od lat. Programy jakie oferuje, nie są mi obce. Sprawdziłam je zarówno na sobie, jak i wpierając moich klientów. Dowiaduję się o możliwości mojego przystąpienia do certyfikacji na SPOCO® Trenera Zmiany, organizowanego przez EI i bez wahania podejmuję wyzwanie.