Referencje

Po zakończeniu „SPOCO 100 dni” jestem bardzo zadowolony…

Po zakończeniu „SPOCO 100 dni” jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Ewą. Z perspektywy czasu widzę, ze to była dobra i zgrana współpraca. Podejście  do drugiej osoby w połączeniu z profesjonalizmem tworzą  idealną atmosferę dla pracy i nauki.  Nie czuję się zagubiony, a w swoich działaniach widzę sens i efekt. Znika problem z zarządzaniem czasu, pojawiło się obserwacja i analizowanie w działaniach biznesowych i nie tylko. Bardzo pomocne przerobione ćwiczenia i notatniki. Polecam bardzo i chętnie jeszcze wrócę do współpracy. 

Aleks Jaroszyński
18 marca 2019

Polecam Ewę. W pracy z Ewą ujęło mnie to, że…

Polecam Ewę. W pracy z Ewą ujęło mnie to, że była bardzo słuchająca, potrafiła wysłyszeć rzeczy nie wypowiedziane i o nie dopytać. To wysokiej klasy umiejętność. Oprócz tego podzieliła się ze mną swoim doświadczeniem co było bardzo pożyteczne oraz wzmacniające proces i w moim mniemaniu punktem zwrotnym. 

Joanna Chojnowska
akredytowany coach ACC ICF
10 lutego 2019

Myślałam, że praca artystyczna, jaką jest pisanie książek, uchroni mnie przed analizą biznesową…

Myślałam, że praca artystyczna, jaką jest pisanie książek, uchroni mnie przed analizą biznesową. Nic bardziej mylnego! Jako pisarka jestem też przedsiębiorcą, a moja działalność wymaga okresowych przeglądów. Dlatego bardzo ucieszyłam się z propozycji współpracy z Ewą i możliwości przeprowadzenia z nią SPOCO PULS. Ewa całą sesję poprowadziła z cierpliwością i wyczuciem, pozwoliła mi na wątpliwości i zmianę nastrojów, dała czas i empatię potrzebną mi do znalezienia swoich odpowiedzi.

Sam raport pozwolił mi spojrzeć na mój biznes przychylniejszym okiem. Z reguły jestem dla siebie surowa, a dzięki analizie SPOCO PULS zrozumiałam, że nie chodzi o to, aby być perfekcyjną w pewnych obszarach, bo tracą na tym inne. Ważne, aby nasze działania były zrównoważone. Jest to bardzo przydatne narzędzie do analizy stabilności i kierunków rozwoju firmy. Serdecznie polecam.

Alicja Podgrodzka
1 lutego 2019

Do programu SPOCO® Puls podeszłam z bardzo dużą ciekawością, ponieważ…

Do programu SPOCO® Puls podeszłam z bardzo dużą ciekawością, ponieważ lubię sprawdzać nowinki, a tym bardziej dotyczące coachingu. Praca z Ewą była bardzo trafnym wyborem, gdyż Ewa jest ciepła, rzetelną i kompetentną osobą. Poczułam się zaopiekowana podczas sesji i niepozostawiona bez odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania.

Dodatkowo samo narzędzie, jakim jest SPOCO® Puls, jest świetnym początkiem do poukładania sobie w danym obszarze (prywatnym czy zawodowym) co działa, a co nie. Graficzne przedstawienie oraz obszerne podsumowanie jest doskonałą bazą do pracy nad osiągnięciem swoich celów.

Serdecznie polecam sam produkt SPOCO® Puls, jak i Ewę jako Trenera Zmiany, który przeprowadzi Was przez ten proces.

Renata Imbierowicz
Rozwój osobisty - Coaching
12 stycznia 2019

Szczerze mówiąc, to chyba najlepszy SPOCO®  Puls w jakim brałem udział…

Szczerze mówiąc, to chyba najlepszy SPOCO®  Puls w jakim brałem udział… Bardzo ciekawa forma prowadzenia. Nawet przez moment nie miałem ochoty być w tym czasie w innym miejscu. Aż ma się ochotę na więcej.

Marian Wargacki
project manager
8 stycznia 2019

Biegałem od drzewa do drzewa, nie wiedząc czy to sensowna kolejność…

Kiedy rozpocząłem pracę z Ewą, byłem w bardzo trudnym momencie zawodowym. Mój projekt/start-up przytłoczył mnie. Czułem się jak człowiek w nocy w środku lasu, gdzie każde drzewo wymaga mojej uwagi – jest problemem do rozwiązania, sprawą którą trzeba się zająć, lub wiedzą którą trzeba zdobyć. Biegałem od drzewa do drzewa, nie wiedząc czy to sensowna kolejność. Mimo pracy ponad siły, miałem poczucie, że nie posuwam się do przodu. Starałem się, ale nie potrafiłem tego uporządkować. Ocenić priorytetów. Było tego za dużo.

Praca z Ewą pozwoliła mi zrozumieć, co jest kluczem do całej reszty. Tą jedną, najważniejszą rzeczą, na której powinienem się skupić. I na niej teraz się skupiam. Dziękuję Ewa!

Edward Puławski
23 października 2018

SPOCO® Tygodnik jest narzędziem, które pomaga uporządkować sprawy i skupić swoje działanie na priorytetach.

SPOCO® Tygodnik jest narzędziem, które pomaga uporządkować sprawy i skupić swoje działanie na priorytetach. Dzięki niemu bardzo dobrze widać, które zadania są naprawdę istotne, a ich realizacja przybliża do osiągnięcia celu. Każdego tygodnia można wyznaczyć sobie nawet bardzo małe kroczki, ale jednak je wykonać.

Ewa bardzo w tym pomaga. Jest bardzo uważna na to, co się dzieje, wspiera i dopinguje, wychwytuje momenty zniechęcenia. Daje dużo przestrzeni na to, aby zastanowić się nad sobą, nad tym co ważne. Dzieli się też swoim doświadczeniem. Polecam pracę z Ewą!

Ina Markiewicz
13 października 2018

Dzięki SPOCO® Puls oraz 100 dni z Ewą w ciągu trzech miesięcy moja inicjatywa Yummy- Travel dokonała większego postępu niż w poprzednich trzech latach.

Dzięki SPOCO® Puls oraz 100 dni z Ewą w ciągu trzech miesięcy moja inicjatywa Yummy- Travel dokonała większego postępu niż w poprzednich trzech latach. Usystematyzowamy proces SPOCO® nadał impetu moim działaniom a dzieki inspirującym pytaniom Ewy dookreśliłem wizją na najbliższe lata, której brak mnie do tej pory blokował.

Praca z Ewą, która w wyjątkowo sposób łączy dociekliwość z umiejętnością zachęcania i mobilizowania do działania uważam za przywilej. Sam proces SPOCO® jest zaś moim zdaniem najlepszym programem dla przedsiębiorców na rynku, co mówię z perspektywy osoby zajmującej się zawodowo rozwojem przedsiębiorstw i coachingiem.  

Aleksander Szojer
13 września 2018

Cały program pomógł poszerzyć grono swoich klientów, zmobilizować się do projektów, które leżały w szufladzie oraz…

Cały program pomógł poszerzyć grono swoich klientów, zmobilizować się do projektów, które leżały w szufladzie oraz wprowadzić kilka nawyków pro-zdrowotnych. Metoda SPOCO® to wieloaspektowe spojrzenie na biznes, którego do tej pory nie miałam. Bardzo mi odpowiada, że naprawdę małymi krokami można posuwać się do przodu w wielu projektach naraz, a nie jak działałam do tej pory trzeba się było za to zabrać a nigdy nie było na to czasu, wiec odkładałam na później.

Ewa dostosowała się do mojego tempa i była przyjaznym acz wymagającym towarzyszem podczas całej mojej wędrówki ku zmianom i wprowadzaniu nawyków. Dostrzegała jasne strony i wspierała emocjonalnie. Bardzo pozytywne i dobre doświadczenie. Polecam przedsiębiorcom i osobom, które zarządzają projektami.

Aldona Kłobska
25 czerwca 2018

Wspólne sesje z Ewą… zawsze były dla mnie niesamowicie budujące i inspirujące.

Wspólne sesje z Ewą – czy to sesje coachingowe, czy w ramach narzędzi do rowadzenia projektów, jak SPOCO® Puls, zawsze były dla mnie niesamowicie budujące i inspirujące. Ewę znam także prywatnie i wiem, że niezależnie jakie rzeczy wypowiem podczas wspólnych sesji, to zostaną one kompletnie odłożone na bok w chwili, kiedy znajdujemy się w sferze prywatnej.

Ewa emanuje empatią, troszczy się o drugiego człowieka, o swojego klienta i jest w pełni oddana. Czuję się bardzo „zaopiekowana” podczas wszelkiej współpracy z Ewą i LifeBoost 🙂 Dziękuję i polecam.  

Aldona Dzida
12 czerwca 2018

Dziękuję bardzo, to było naprawdę niesamowite spotkanie!

SPOCO® Puls spotkanie bardzo mi pomogło. Puls zmusił mnie do zastanowienia się, gdzie naprawdę jest moja organizacja. Dzięki niemu, pomyślałam o bardzo ważnych kwestiach, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Co więcej, wszystko zostało zanotowane, umieszczone w kontekście jasno i zrozumiale, w kolorach. Mogę mój SPOCO® raport wydrukować, by mieć go pod ręką, kiedy go potrzebuję!

Polecam SPOCO® Puls i tobie. To fantastyczna okazja, aby spojrzeć na swój projekt inaczej, zobaczyć jego braki i poznać sposoby by rozwijać go kompleksowo. Podobała mi się przestrzeń jaką mi dano by wszystko przemyśleć, by głośno myśleć oraz cierpliwość, którą mi okazano. Ponadto uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i wątpliwości.

Dziękuję bardzo, to było naprawdę niesamowite spotkanie!

Zuzanna Frankova
2 maja 2018

Szczególnie polecam skorzystanie z konsultacji SPOCO® Pulsu u Ewy…

SPOCO® Puls jest dla mnie narzędziem do którego cyklicznie powracam w większych lub mniejszych odstępach czasowych, zawsze, gdy nie wiem tak do końca co chcę zrobić dalej, lub gdy np. zaczynam nowy projekt. Narzędzie pomaga mi wtedy spojrzeć szeroko na całość działalności, którą się zajmuję, dowiedzieć się co już mam, czego mi brakuje i co chciałabym zrobić w pierwszej kolejności. Wszystko z uwzględnieniem aktualnych możliwości (zarówno czasowych, jak i finansowych). Po pulsie czuję, że mam kontrolę nad wszystkimi elementami na które mam wpływ i które razem mogą się złożyć na sukces mojej działalności.

Szczególnie polecam skorzystanie z konsultacji SPOCO® Pulsu u Ewy, rozmowa z nią jest otwierająca i poszerzająca perspektywę. Ewa jest zaangażowana, uważna i skrupulatnie prowadzi przez proces. Gdy jest taka potrzeba zatrzymuje rozmowę po to, bym mogła uściślić sobie to, czego nie jestem jeszcze pewna lub by cierpliwie wytłumaczyć to, czego jeszcze nie rozumiem w podejściu SPOCO®. Bardzo szybko otrzymałam szczegółowy raport, na podstawie którego zaplanowałam kolejne kroki, a co najważniejsze dobrze się z nimi czuje – jestem ich pewna i zmotywowana do działania. A wszystko to wypracowałyśmy podczas 2h rozmowy w bardzo miłej atmosferze :).

P.S. PULS jest angażujący, polecam nie umawiać kolejnych spotkań zaraz po… człowiek jest zmęczony 😉

Basia Moś
24 lutego 2018

Dzisiejsze spotkanie było bardzo motywujące i inspirujące…

Dzisiejsze spotkanie było bardzo motywujące i inspirujące, trafne rozłożenie skomplikowanych kwestii spowodowało szybkie rozwiązanie dla trudnych decyzji w mojej pracy i życiu. Mam nadzieję, że w przyszłości wiedza zdobyta na dzisiejszym warsztacie równie łatwo będzie pomagała mi przy podejmowaniu innych ważnych decyzji. Serdecznie polecam spotkania z panią Ewą Dzidą.

Małgorzata Grad
18 listopada 2017

Bardzo dziękuję…

Bardzo dziękuję za zobrazowanie i ułożenie tego, co było chaotyczne i niepoukładane.

Łukasz
18 listopada 2017

To był znakomity warsztat Ewa!

To był znakomity warsztat Ewa! Naprawdę interaktywny i wciągający. Wszystkie odgrywane scenki, dyskusje, pytania i odpowiedzi pomogą mi dobrze to wszystko zapamiętać. Dziękuję.

Alison
6 listopada 2017

Bardzo dobry warsztat…

Bardzo dobry warsztat. Dużo się nauczyłem. Podobały mi się ćwieczenia/zadania. Dobra robota.

Jack Walker
6 listopada 2017

Jakiś czas temu miałem przyjemność korzystać z pomocy Ewy….

Jakiś czas temu miałem przyjemność korzystać z pomocy Ewy, która wspierała mnie jako trener zmiany wg metody SPOCO® w mojej drodze jako początkujący przedsiębiorca. Podczas tych kilku sesji Ewa dała się poznać jako bardzo kompetentny coach i trener zmiany. Potrafi słuchać, czytać “między wierszami”, a jej dociekliwe pytania pozwalają przyjrzeć się sprawom z różnych perspektyw. Proponowane przez nią ćwiczenia otwierały mi oczy, a te kilka tygodni współpracy pozwoliły mi wystartować ze swoim biznesem i stały się fundamentem, na którym aktualnie, po kilku miesiącach wciąż buduję ten biznes i dalszą praktykę.

Polecam Ewę wszystkim, którzy pragną zmiany, ale nie do końca wiedzą od czego zacząć. Ewa potrafi poprowadzić przez zmianę w sposób (prawie) bezbolesny 🙂

Rafał Rodak
27 października 2017

Zdecydowanie polecamy współpracę z Ewą…

Szanowni Państwo,
Zdecydowanie polecamy współpracę z Ewą Dzida i Life Boost.
Współpracujemy z Ewą w ramach naszych programów rozwojowych i inicjatyw społecznych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W ramach współpracy Ewa prowadzi lub współprowadzi:
– Grupowe warsztaty szkoleniowe (stacjonarne i wirtualne) z zakresu komunikacji, planowania i organizacji pracy, motywowania i angażowania zespołu.
– Indywidualne programy rozwoju oparte o coaching i naszą metodykę budowania postawy przedsiębiorczej.
– Projekty społeczne w obszarze Przedsiębiorcze Dzieciaki.
Do współpracy z nami Ewa wniosła swoje kilkunastoletnie doświadczenie jako trener i wychowawca oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności. Jest zaangażowana i odpowiedzialna, samodzielna i przedsiębiorcza w znajdowaniu rozwiązań na sytuacje, które napotykamy na drodze rozwoju naszej organizacji.
Ewa jest naszym zaufanym dostawcą. Kontynuujemy z nią współpracę i Państwu również polecamy skorzystać z oferty Ewy i Life Boost.

Z poważaniem,
Jan Lubecki
Entrepreneur Impet

Jan Lubecki
21 czerwca 2017

Miałem okazję współpracować z Ewą w ramach SPOCO®…

Miałem okazję współpracować z Ewą w ramach SPOCO® konsultacji. Jej zaangażowanie i elastyczna postawa pomogły szybko i sprawnie przejść przez cały proces, zachowując przy tym wysoki poziom konsultacji. Cenię Ewe za nieskrywaną radość z życia i zarażanie nią innych oraz chęć ciągłego rozwoju. Polecam współpracę z Ewą.

Mariusz Pencarski
17 czerwca 2017

Jeśli utknąłeś w swoim projekcie lub życiu…

Jeśli utknąłeś w swoim projekcie lub życiu, to jednym ze sposobów, żeby z tego wyjść jest zadawanie odpowiednich pytań. Ewa Dzida Ci w tym pomoże zadając te odpowiednie pytania i kierując w stronę rozwiązania Twoich wątpliwości.

Adam Kopeć - Miłośnik Excela, Microsoft MVP
19 maja 2017

Poprzez coaching z Ewą nauczyłem się odnajdywać…

Poprzez coaching z Ewą nauczyłem się odnajdywać w sobie wiele pozytywnych stron życia. Rozmowy coachingowe pomagają mi wydobyć z siebie wiele zagadnień, pomysłów i informacji, na które sam bym nie wpadł. Dzięki Ewie i jej sposobie prowadzenia sesji uwierzyłem bardziej w siebie. Podczas samej rozmowy i odnajdywania w sobie celów życia, które chcę zmienić, czuję się bardzo szczęśliwie… (a jestem ogromnym pesymistą, co się teraz zmienia). Nauczyłem się pokonywać problemy i bariery, które wcześniej stawiał przede mną świat. Sesje z Ewą uświadamiają mi, że możemy ruszyć z miejsca i zmienić na lepsze wiele sfer swojego życia. Wszystko zależne jest od nas samych. To my wybieramy omawiane zagadnienie (cel), a Ewa poprzez rozmowę, odpowiednie pytania potrafi wydobyć z nas odpowiedzi. Musimy jednak pamiętać, że to co chcemy zmienić zaczynajmy od dziś, a nie odkładajmy do jutra, bo to jutro często może trwać nawet 10 lat…

Łukasz, 33 lata
15 kwietnia 2016

Ewa jest niesamowicie ciepłą, pozytywną…

Ewa jest niesamowicie ciepłą, pozytywną i pełną entuzjazmu osoba, która w umiejętny i prawdziwy sposób potrafi oddać swój optymizm życiowy i doświadczenie bycia coachem drugiej osobie. Przy tym jest wyrozumiała i potrafi słuchać oferując rzetelną i szczerą rozmowę na sesjach coachingowych. Zdecydowanie polecam Ewę jako coacha i jej sesje coachingowe, w znalezieniu odpowiedzi i mobilizacji do dalszego życia.

Anna, 36 lat
23 marca 2016

Uważam, że to co robisz jest niesamowite…

Uważam, że to co robisz jest niesamowite i jako coach, świetnie prowadzisz sesje. Podczas sesji nie ma żadnego negatywnego napięcia czy tez stresu , jest za to rozluźnienie, pozytywne nastawienie oraz pozytywne myśli. Potrafisz zmienić całkowicie nastawienie człowieka do życia na lepsze. Podczas samej sesji często czuję się bardzo szczęśliwy, to taki niesamowity stan, w który potrafisz wprowadzić. Zauważam też, że jesteś bardzo szczęśliwą, pełna energii która mi przekazujesz poprzez rozmowę. Współpraca z tobą jest jak rozmowa z dobrym przyjacielem, który stara się nam pomoc, który jest szczery i któremu możemy zaufać.

Marek, 33 lata
2 lutego 2016

Sesje coachingowe z Ewą były dla mnie…

Sesje coachingowe z Ewą były dla mnie ciekawym doświadczeniem. Pozwoliły mi spojrzeć na niektóre sprawy inaczej. Wzbudziły chęć i motywację do pracy nad sobą. Ewa zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. To zaskakujące, ile może dać konstruktywna rozmowa. Polecam każdemu kto chce się rozwijać, poznawać siebie i swoje możliwości.

Piotr, 37 lat
16 października 2015