Coaching

Coaching

  • mnożysz energię i motywację do działań
  • klarowniej wyznaczasz swoje cele
  • odnajdujesz kolejne możliwości na zmiany

Coaching wzmacnia i wspiera w samodzielnym realizowaniu zamierzonych celów. Okrywasz swoje potencjały. Oswajasz swoje bariery. Z większą świadomością realizujesz swoje cele i świadomiej podejmujesz decyzje. Działasz efektywniej. Coaching to podróż zmian.

Inwestuj w siebie i swoją przyszłość.

Umów się ze mną na spotkanie lub na zdalną sesję. 

Bywa, że inni coachowie pytają mnie o to, w jakim coachingu się specjalizuję. Moja odpowiedź jest prosta - nie rozdzielam coachingu na biznes czy life coaching itp. Nie widzę potrzeby takiego podziału, ponieważ w procesie coachingu obowiązują te same prawa/zasady, bez względu na to czego dotyczy. Każdy z nas, czy to w pracy, czy w domu, nosi w sobie swoje emocje, myśli, doświadczenia itp. i nie ma znaczenia gdzie jesteśmy. Idąc do pracy, nie zostawiamy części siebie w domu. Z kolei wracając do domu, wracamy z całym sobą.

 "Obecnie istnieje 54 różnych rodzajów coachingu. W rzeczywistości istnieje tylko jeden rodzaj coachingu i 54 sposoby na jego marketing. " – te słowa usłyszałam na jednym ze szkoleń. Zdecydowanie się z tym zgadzam.​


GDZIE
Spotykam się z moimi klientami bezpośrednio oraz  online za pośrednictwem Internetu. ​

CENA
Cenę ustalam z każdym indywidualnie - wiedząc z autopsji o tym, jak ogromny potencjał niesie coaching, chcę umożliwiać dostęp do mojej oferty każdemu zainteresowanemu. 

Pierwsza sesja gratis. To też czas kiedy się poznajemy i decydujemy o dalszej współpracy.

WIĘCEJ INFO i ZAPISY
Masz jakieś pytania? Chcesz się umówić? Napisz do mnie korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

Pozdrawiam,
Ewa Dzida

Referencje